25 Nisan 2012, Çarşamba

Sahip çıkacağım

21 yaşındayım, barmenlik yapıyorum. Sevdiğim bir kız var, fakat o evli bir adamla birlikte. Bunun yanlış olduğunu ve o adamın onu kullandığını ona anlatamıyorum. Bu kız hamile kalınca, terk edildi. Onu öylesine seviyorum ki karnındaki bebeğe bile babalık etmeye razıyım. Herkes hata yaptığımı söylüyor ama ben kulaklarımı tıkadım. Rumuz: Ölümüne

Bence gözlerini aç ve gerçekleri gör lütfen! Aşk sandığın takıntılı bir duygu sadece! Bu kız seni sevmiyorsa neyin peşindesin? Lütfen sevgili oğlum, tüm pişmanlıklar için geç olmadan bu duygulardan sıyrıl. Gençsin ve hata yaparak hayat tecrübesi edineceksin belki ama, bu kadarı inan ağır bir sorumluluk! Bu yol doğru değil, inan bana! Sevgiler..

HAYATIMIZI YAŞIYORUZ

Kocamdan boşanalı beş yıl oldu. Birbirimizi severek ayrıldık. Özgürlüğümüze düşkün olduğumuzdan ikimiz de hayatımızı yaşıyoruz. Çocuğumuz yok. Bu dostluk öyle ki, sevgilimden aldığım paraları ihtiyacı var diye ona aktarıyorum. Cinsel birlikteliğim yok ama sevgilim hala eski eşimle diyalogumu kıskanıyor. Rumuz: İşte Hayat

Hoş bir durum değil bu yaptıkların! Eski eşinle ortak bir çocuğunuzda yok, nedir seni böyle anormal yapan bilmiyorum. Hayatına birini sokmuşsan, ona böyle ihanet etme. Üstelik sevgilin tarafından eski eşine yardımda bulunman ve onun bu yardımı kabul etmesi de ayrıca çok çirkin.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN