01 Haziran 2012, Cuma

Mutlu olamadım

Hayatıma onlarca kadın girdi. Ben zamanında hepsine çok eziyet ettim. Bu yüzden mutlu olamadım. İş kurdum, battım. Hayata tutunmama tek sebep, evlilik dışı 11 yaşındaki kızım. Ama o da annesinin yanında. Şimdi evlenmek ve düzgün bir yaşam kurmak istiyorum. Ama onu mutsuz etmek istemiyorum. Kendime güvenemiyorum! Rumuz: Hasret
Hayattan birçok ders çıkartmış olmalısın. Ama sen nedense hala aynı yerdesin. Kendini olumlu yönde geliştirmek istiyorsan bunu istemelisin de. Her şeyden önce kendine güven. Her şey senin elinde! Kendine güvenmiyorsan sakın evlenmeyi düşünme. Mutlu olmak için önce senin değişmen gerek.

KARIMI KISKANMIYORUM
39 yaşındayım. Karımı kıskanmıyorum. Bu yüzden onun beni kıskandırmak için neler yaptığını sizinle paylaşmak bile istemiyorum. Ben de mi bir anormallik var? Beni gerçekten sevdiğini biliyorum ve belki bu yüzden geniş davranıyorum. Karımı rahat bırakıyorum. Daha ne istiyor anlamıyorum. Bir çok kadının arzu ettiği bir eş olduğumu düşünüyorum. Rumuz: Uğur
İdeal bir eş olsan en başta karın mutlu olurdu! Aşırı kıskançlık hiçbir kadının arzu ettiği bir durum değildir. Bence uyumlu bir evlilik değil bu. Bu saatten sonra zorla eşini kıskanman da mümkün olmadığına göre, evlilik adına ciddi kararlar alma zamanı. Karını da daha fazla yazık etme. Böyle ne evlilik yürür, ne de mutlu olunur!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA