26 Ocak 2010, Salı

Transfer şart değil

* Önder Turacı affedildi. Böyle bir karar bekliyor muydunuz? Alınan karar doğru mu?
Açıkçası ben böyle bir karar bekliyordum. Yönetimin aldığı bu karar bence doğru. Önder Turacı iyi futbolcu. Futbolculuğu asla tartışılmaz. Bir hata yapmışsa da artık dersini almıştır... Şimdi onun yerine kaliteli bir futbolcu almaya kalksan dünyanın parasını sayarsın. Kulübün kasası açısından da iyi oldu.

* Dentinho transferi kulüp tarafından yalanlandı. Ara transfer döneminde futbolcu olmak biraz riskli. Sizce Fener sol kanada oyuncu almalı mı? Yoksa, Uğur, Özer ve Vederson bu bölgeyi kapatır mı?
Ara transfer döneminde futbolcu almak piyango gibidir. Ya tutursa! Üstelik kaliteli bir futbolcu alacaksan fiyatlar da bu dönemde katlanıyor. Bence bu dönemde fazla zorlamaya gerek yok. Uğur, Özer ve Vederson sol kanadı kapatır. Yeter ki ciddi bir sakatlık yaşanmasın.

* 4 futbolcu kart cezalısı. Hafta sonunda Sivas maçı sizce nasıl geçer?
Hem önemli oyuncuların yokluğu hem de iklim koşulları F.bahçe'yi zorlayacak. Eksi 15 civarında bir sıcaklık olacakmış. Sıkıntılı bir maç. Daum, şimdiden tedbirini almalı. Çünkü artık kaybedilen puanların telafisi çok zor olacak.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN