19 Ekim 2009, Pazartesi

Yapılan hatalar pahalıya mal oldu

Dedeğimiz oldu, sezon başından beri böyle gitmez diye uyardığımız Elveda Rumeli, bu akşam ekrana veda ediyor. Arka arkaya yapılan hatalar ve tek bir cast'tan ikinci bir dizi çıkarma çabası hem Adam Film'e hem de atv ve Show Tv'ye pahalıya mal oldu.
Geçtiğimiz iki sene boyunca Pazartesi akşamlarının değişmez lideri Elveda Rumeli'ydi. Vahide ve Fatma'sızlık Elveda Rumeli'ye iyi gelmedi. İnsanın aklından şu da geçmiyor değil; bari Balkan Düğünü tutsaydı. Ama o da olmadı. Adam Film'in ekibi İstanbul'a döndü bile... Gönül Rumeli'ye hak ettiği gibi veda etmek isterdi, ne diyelim!

***

Yaprak Dökümü'ne sonunda rakip geldi; Kasaba! Antakya'nın Asi'den alışkın olduğumuz ve sevdiğimiz mistik sokaklarında çekilen dizi, bu hafta başlıyor. Duyanlar duymayanlara bildirsin! Özellikle de yaprakların dökülmesinden bıkmış olanlara...
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN