20 Ekim 2009, Salı

Acun Ilıcalı'nın işi zor...

Acun Ilıcalı, tam anlamıyla format-man! 'Devler Ligi', geçtiğimiz hafta en çok izlenen programlar arasında yer aldı. Uzun süredir ekranlarda takım elbiselerle görmeye alıştığımız 'eski yıldızlar', Ilıcalı'nın yeni program formatı sayesinde ait oldukları sahalara döndü. Ve halk bunu sevdi! Acaba diyorum; "Bu Acun Ilıcalı'nın reyting sırrı var da biz mi bilmiyoruz?" Çünkü programcı olarak başladığı televizyon hayatında yapımcı olarak çok ciddi adımlar attı. Bu arada Ilıcalı'nın tek başarısızlığı 'Var Mısın, Yok Musun?'u bitirememek! Beklenen 'mutlu son' gelmek bilmedi. Bunun bir üstü bütün kutuları 500 binle doldurmak olacak. Ancak ben artık o durumda bile yarışmacının büyük ödülü alamayacağına kanaat getirdim! İşin zor vallahi Acun... Sen 500 bin vermek istedikçe hiç kimse almıyor!

***
Seda Sayan, İzdivaç programı yapacakmış. Ahh keşke en başından dediklerimizi ciddiye alsaydı da hiç gazetecilik oynamasaydı. Oradan kolay gibi görünse de bizim meslek zordur. Giyinip süslenip ekrana çıkmak yetmez, emek gerekir emek !
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN