Fed’eral savaş

TÜM YORUMLAR (7)

kalan karakter 1000

Mustafa Mustafa

Ergün bey şunuda söyleyin bazılarının kafa karışmasın. Bil gates yıllar önce konuyla ilgili bir şey söylemiş var mı var. Hurafe tarafındada hurafenin eski hurafesi bazı şeyler söylemiş dolanıyor mu dolanıyor. Yani oyuncuların biri bilimsel meydanda açıklama yapıyor diğeri dinsel aynı fabrikanın değişik versiyonları. Yıllardan beri iki tarafıda boş bırakmamışlar.

25.03.2020
daha once 4 daha once 4

ABD'de Fed'e dokunmak isteyen 4 baskan katledildi gecmiste! Trump sayet Fed'e dokunmaya kalkarsa basinhenrher sey gelebilir.

24.03.2020
Süper Türkiye 2071 Süper Türkiye 2071

Joe biden bir demokrat siyonistidir.obama ya güvenmediğim gibi onada güvenmem.Trump çok akıllı davranırsa ve darbe girişimi yaparsa bunu çok daha kolay yapabilir. Fed ve işbirlikçi aileler artık game over deme zamanıdır. Eğerki Trump bunda başarısız olursa artık tek seçenek var o da referandum ile halka anlatmakdır.referandumla fed in bu ailelerden kurtulması şarttır.hepsini gözaltında tutması gerekmektedir. Ellerindekini el koyması gerekmektedir. Aynı suudların zengin ailerele yaptığı gibi,buda belki sermayenin avrupa ya kaçması söz konusu olur.bununda önlemini çok rahat alır.anlaşılıyor coronavirüs bahane,sermaye şahane!tabi anlayana!

24.03.2020
Süper Türkiye 2071 Süper Türkiye 2071

Joe biden bir demokrat siyonistidir.obama ya güvenmediğim gibi onada güvenmem.Trump çok akıllı davranırsa ve darbe girişimi yaparsa bunu çok daha kolay yapabilir. Fed ve işbirlikçi aileler artık game over deme zamanıdır. Eğerki Trump bunda başarısız olursa artık tek seçenek var o da referandum ile halka anlatmakdır.referandumla fed in bu ailelerden kurtulması şarttır.hepsini gözaltında tutması gerekmektedir. Ellerindekini el koyması gerekmektedir. Aynı suudların zengin ailerele yaptığı gibi,buda belki sermayenin avrupa ya kaçması söz konusu olur.bununda önlemini çok rahat alır.anlaşılıyor coronavirüs bahane,sermaye şahane! anlayana!

24.03.2020
Ülken Ülken

Bizim son 8 yılda yaşadıklarımızın yanında ABD'nin yaşadıkları ne ki? Bizdeki fetö nün ABD'deki karşılığını bulduğunuz vakit, antivirüsünüde üretirsiniz. Kim bilir belkide yıllar önce astığınız Başbakanın ahı yeni tutacaktır. Yinede uyanık olmak lazım, cambaza bak olmasın, Libya, Kıbrıs ve Filistin meseleleri gözden ırak edilmemeli.

24.03.2020
Muharrem Muharrem

Bunu daha önce JFK denedi. Şimdi Trump deniyor. JFK in başına gelenler ve sonrası biliniyor. Yardımcılar çok etkin. Trump ın yardımcısı da pedofil. Sizce bu mümkün mü?

24.03.2020
abdullah abdullah

Ergün bey, Almanya'nin güneyine ABD asker yigdi son zamanlarda bu neyin nesi...Almanya'nin güneyinde ekonomisi zengin Eyaletler bulunmakda bunu bilmenizi isterim...

24.03.2020

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

SON DAKİKA