Fırtına öncesi

TÜM YORUMLAR (5)

kalan karakter 1000

ufuk ufuk

Sayın diler Bu arada Avrupa'ya sığınmak için Yunanistan sınırında bekleyen sığınmacılar artık haber olmaktan çıktı. Yerlerine ulaştılar mı? yoksa geri mi döndüler? Bu konu oyunun neresinde acaba? Saygılarımla.

21.03.2020
gökhan gökhan

para konusuna değinmişsiniz çok kısa olmuş ilerde değerlenecek olan emtia,para,borsa hangisi öne çıkar sizce.bu olayın ardından fiziki darbe mi bekleniyor,böyle anladım ben

21.03.2020
Yaşar Sönmez Yaşar Sönmez

ERGUN BEY YAZILARINIZ SÜREKLİ TAKİP EDEN BİRİSİYİM,DAHA ÖNCE OKUDUĞUM aMERİKALI BİR YAZARIN YAZDIĞI tÜRKÇEYE ÇEVRİLEN BİR KİTAPTA AMERİKA'DAKİ YAHUDİ LOBİSİNİN YILLAR ÖNCE ALDIĞI BİR KARAR VAR.ALINAN KARARIN ÖZETİ ŞU DÜNYA NÜFUSU 7 MİLYAR ÇOK FAZLA MEVCUT EKONOMİK DÜZEN BU NÜFUSU BESLEYEMEZ DÜNYA NÜFUSUNUN 3 MİLYARA İNMESİ LAZIM,BU VİRÜSÜN BU ÇERÇEVEDE ALINAN BİR KARAR GEREĞİ UZUN ZAMAN BUNUN AŞISININ ORTAYA ÇIKMAYACAĞINI GÖSTERİYOR YANİ İNSANLARIN KORKUNÇ BİÇİMDE ÖLÜME TERKEDİLECEĞİ İHTİMALİ YABANA ATILIR GİGİ DEĞİL GÖRÜNÜYOR

21.03.2020
abdullah abdullah

Ergün bey, Cuma Namazi bile kilamiyor Müslümanlar.Uyandimi dersiniz Ümmet?

21.03.2020
Kontrol Kontrol

"150 bin önemli ismin kontrol edilmesi her şeyi altüst eder... YENİ DÜNYA DENGESİ KURULMUŞ VE İLAN EDİLMİŞ OLUR" Burdan su anlam mi: Pentagon finans/para sahiplerini tutuklayacak, etkisiz hale getirecek? Bunun mumkun olmadigini dunuyorum. Olsa iyii olur tabi..

21.03.2020

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

SON DAKİKA