Danışman

TÜM YORUMLAR (9)

kalan karakter 1000

Sukru EBREM Sukru EBREM

Son derece yanlislarin var :Bolton a Tuzak kuruldu :Israile bilgi tasidigi :Siyonizme hizmet ettigi icin gitti ...Tam tersi aileler degil :Ailelerle soyonizmle savasanlar tarafindan goturuldu :Eipstein da :Bolton da israile giden mesajdir ...Amerika first :ve israilin gomlegini kucultmektir ....Abd de birileri israile ders vericek savas planin sonu bence budur :Israili nukleersizlestirme plani var :Iranin hainlerine kintrollu ayaklandirma ile desifre etme :Irani daha guclu yapma plani yapanlar var inanilir gibi degil AMA oyle

13.09.2019
CENGIZHAN CENGIZHAN

AMERIKAN. ISRAIL. INGILIZ. AVRUPA. RUS. BAGNAZLIGINI ACILEN TERKEDELIM.HANI BIZ. ALLAHTAN BASKA KIMSEDEN KORKMUYORDUK.HANI biz HZ. HAMZA. HZ. ALI IDIK.ÇIN EJDERIYLE DÜNYAYI FETETMEK VE BUYUK CENGIZHAN IMPARATORLUĞU KURMAK VARKEN. IPEK YOLUNU . AKDENIZI HATTA DÜNYAYI ZORLA KONTROL ETMEK VARKEN...KELIME OYUNUNU BIRAKIP. BUYUK DUSUNELIM. DERIM.

12.09.2019
CENGIZHAN CENGIZHAN

BENDE DIYORUM KI IRANLA CINLE. KUZEY KOREYLE ITTTIFAK KURALIM.BUYUK AVRASYA ISLAM TURAN IMPARATORLUGUNU KURALIM.NUKLEER GUC ACILEN OLMALIYIZ.Masallarla bir yere varamayız.ITTIFAKI CINLE KURALIM.NOKTA.TUM TERERUSTLERI ICABI NDA UKLEER FÜZEYLE IMHA EDELIM.DERIM.

12.09.2019
Vatanperverlere sesleniyorum Vatanperverlere sesleniyorum

Tavistock beyin yıkama enstitüsü ün etkisini yok etmenin 2 basit yolu var. Bir Kuranı Kerimin en kısa suresini taklit ederek yazın hergün bu egzersizi yapın ben yapıyorum. İkincisi ki bunu Ziya Selçuk un zil sesi olarak çalmasını istiyorum. İsfahan makamı lütfen herkes dinlesin muhteşem. Zekayı açıyor beyni temizliyor dinlendiriyor. Bunu devlet toplumsal olaylarda hoparlörlerden çalsın bakalım bir daha gezi gibi olaylar olurmu? Ağrısı olanlarda nihavent peşrev dinlesin.

12.09.2019
Ahmet Ahmet

Dış dünya ve buna bağlı olaylar dendiğinde aklıma gelen 2 referans Ergün Diler ve Bekir Hazar yıllardır yazılarınızı okuyorum. Türkiye de olan tüm bu olayların güçlü liderimiz ile ilerde düzeleceğine inancım tam sizin sayenizde gerçekleri öğreniyoruz. Emeğinize sağlık Ergün bey

12.09.2019
300ler komitesi 300ler komitesi

Her kötülüğün altından çıkıyor çok yakında hepsi yok olacak insanlar rahat bir nefes alacak. rothschild komitenin uşaklarından biri esas canavar kraliçe Elizabeth. Bakın hintli prensler ne yaptı Hindistan'daki tüm Müslümanları fişledi. Kim emir verdi komite yani Allah düşmanı pagan Elizabeth.

12.09.2019
Betül Betül

Her zaman söylüyorum iki taraf birbirini yok edecek gidişat bu. Silah lobisi ve 300 ler komitesi olmadan yaşayacağımız bir dünyaya gireceğiz. Tek süper güç Türkiye ve Erdoğan olacak. Onların vadeler doldu kötüler kaybetmeye mahkumdur. Fransa ya dikkatli bakın çok büyük olay olacak.

12.09.2019
Ergin Ergin

Merhaba; Sizin sayenizde ülkemizde ve dünyada gelişen olaylara 360 derecelik bir açıyla bakmayı öğrendik. Dediğiniz gibi hiç birşey bize gösterilen gibi değil. Önce Vatan deyip üzerimize ne düşüyorsa yapmaya devam edeceğiz. Saygılarımla

12.09.2019
kavga derinlerde.... kavga derinlerde....

arkadaşlarla bir araya geldiğimizde s.a dedikten sonra ilk sözümüzü bu oluyor...kavga derinlerde :)...sizi okumaya başladıktan sonra safları daha net görmeye başladık...içeride düşen her yaprağın dışarıdan esen rüzgarlarla olduğunu daha iyi görebiliyoruz...bizi aydınlatmaya devam ettiğin için teşekkürler ergün bey...sen yazdığın sürece biz de okuyacağız inşaallah...

12.09.2019

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN