Kırmızı fularlı teröristin anne-babasına terör gözaltısı

TÜM YORUMLAR (9)

kalan karakter 1000

bu ne şimdi bu ne şimdi

BİR ANNE VE BİR BABA ..KIZLARINI MURAT KARAYILANA ELLERİYLE TESLİM EDİYORLAR..O KIZ BUNLARIN ANLATTIKALRIYLA BÜYÜD VE GEBERDİ GİTTİ.İNANIN BUNLARI GÖRÜNCE İÇİM ACIDI O KIZA.NEDEN..ÇOCUĞUN ANASI PİSLİK BABASI PİSLİK..YAPACAK BİŞEYYOK..CANLARI CEHENNEME OLSUN.HEPSİ CEHENNEMİN DİBİNE GİDERLER İNŞALLAH..

19.06.2017
ALİ OSMAN ALİ OSMAN

sorgusuz sualsiz kodese hadiiii. milletin canını çok yaktınız sıra sizde. bir utanmadan TÜRKİYE CUMHURİYETİNE ait UÇAKLARDA HAVAALANLARINDA FİNK ATIYORLAR...

19.06.2017
memo memo

boyle hain ana babadan ancak boyle hain evlat olur

19.06.2017
Adnan Adnan

Bu uyanıklar diğer hdpkk,lılar gibi uyanık kızlarını gaza getirip dağa yollamışlar kendileri sütre gerisinden el ovuşturuyorlar.Sahtekarlar bu taşeron alçak bebek katili ideolejisine inanıyordunuz niçin orada kalıp sahte taşeron yoldaşlarınızla savaşa katılmadınız.Utanmadan hainlik yaptığınız bu güzel Ülkeye geri geldiniz.Kandırılıp dağa çıkan gariban kürt gençleri bu size örnek olsun bu hainler kızlarını bile gözlerini kırpmadan dağa ölüme yollayıp kendi kanlarından nemalanıyorlar sizin gibilerini havada harcarlar.Bakın kendi canları ne kadar tatlı savaşmadan kaçıp gelmişler.Sebebi anlayana basit bunlar satılmış taşeron hiç bir ideoleji umurlarında değil diğerleri gibi sizin kanınızdan besleniyorlar.

19.06.2017
Ahmet Ahmet

Vatanımızı ve milletimizi bölüp parçalayıp yok etmek isteyen dinsiz imansız bir ideolojiye sahip terör örgütünün propagandasını yapanlar her zaman adalete teslim edilmelidir.

19.06.2017
halil halil

kırmızı yularlı deseniz daha yerinde olurdu

19.06.2017
Dulqarnein Dulqarnein

belki eski DHKPC liler cikarlar...

19.06.2017
iman  eden,,, iman eden,,,

onlar böyle yetiştirmiş kızlarını ,kırmızı fularıya cehenneme aday göstermişler ,,zavallı imansızlar soyu beklenen sondan asla kaçamıyacaklar,,

19.06.2017
matador matador

BU NASIL BİR PİŞKİNLİK?NE YÜZLE TÜRKİYEYE GELİYORLAR?BUNLAR YUNAN GAVURUNDAN DAHA TEHLİKELİ BİZİM İÇİN.

19.06.2017

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN