Coronaprens

TÜM YORUMLAR (10)

kalan karakter 1000

Melek Melek

Peki bu yeni dünya düzeni kimin fikri.Insanlari tek tiplestirmeye ,eşcinselliği yaymaya,aileyi bitirmeye,dünya nüfusunu azaltmaya çalışan taraf kim?Hangisi?

27.03.2020
Beşir hoca Beşir hoca

Ergün bey savaşın PARA ve SİLAH arasında olduğunu yeni yazmıyor ki! Yıllar önceki yazılarına bakarsanız görürsünüz zaten!

27.03.2020
Ebruli Ebruli

ne diyorum biliyormusun bu tespitli kötü güç odaklarını toptan temizleyelim tek tek ..o zaman dünyada masum insanlarda bi rahat eder...

26.03.2020
Hakan Hakan

Yaşasın tam bağımsız TÜRKİYE diyelim ozaman

26.03.2020
Ertan Ertan

Ergun bey, Bizi çok bilgilendirdiniz.Ama Türkiye vatandaşlarında yazılarnınzın artık karşılığı çok zayıf. Tamam:Parayı yöneten var.Yeni dünya düzni var.İpek yolu var.ABD ÇİN RUSYA AVrupa vs var oğlu var.Bunlar Türkiyedeki muhalefeti ve bir çok insanı hiç etkilemiyor.Hatta daha azgınlaştılar. Benim size tavsiyem.Gizli vs isimler,dernek ve partilerden belirsiz şekilde bahsediyorsunuz.Bu hiç bir katkı maalesef hiç bir katkı sağlamıyor. Lütfen.Türkiyedeki İşbirlikçilerden olan Parti ve yöneticileri,iş adamı ve üniversite hocaları,dernek vs kim var ise.Belgeler ile açıklayınız.Vatana kim ihanet ediyor ise açıklayınız. Yoksa efsane hikaye olarak yazılarınız,tarihte yerini almakta. Türkiyede'ki hainlerin işbirlikçilerini ortaya çıkarmak ve kamuoyu oluşturulmaz ise,kendimiz söyler kendimiz oynarız.Dışarıdaki oluşumlar anlaşıldı. Mesele İçeriden kaybediyoruz.LÜTFEN ERGUN BEY,İÇİMİZDEKİ HAİNLERİ İFŞA İSEK DÜNYANIN NE YAPTIĞI ARTIK HİÇ BİR ÖNEMİ KALMAZ:

26.03.2020
Ali Ali

Dolar yıl sonuna doğru 5tl ye düşecek demekki banka lar dan $lar ını çekip eve saklayan lar var deniyor

26.03.2020
ahmet ahmet

bu sefer tebrikler ufak tefek detaylar haric konuya dogru yerden yaklasmıssınız

26.03.2020
Mülayim Mülayim

....Evet, FED 5 gün içinde 1 trilyon $ bastı ve paranın % 20'si ,200 milyar $ matbaa sahibi Rothchild Alesine gitti.Sistem böyle orada....."Borsa ekonomi değildir, İllüzyondur" demiştin Ergün geçen hafta....Yap Boz'da.

26.03.2020
abdullah abdullah

Islamin yükselisi, hep insanligin buhranli dönemlerinde olmustur...Cünkü tabiatinda var; yakinda toplu halde insanlar Islam dinine gececek yazin bi tarafa...

26.03.2020
Nihayet Nihayet

Son 3 yildir biz 'kavga para-ile silah arasinda' derken Ergun bey "ingliz-ABD, Rothchild-ABD, Rothchild-ingliz savasta" diyordu. simdi ise: Çünkü ortadaki savaşın iki tarafı var! DEVLETLER ile AİLELER! Kabaca PARA ile SİLAH yani... " Diyor Ergun bey. Nihayet gercege en yakin tanimi yapmis, ifade etmis. Tebrikler Ergun bey. Surasi unutulmamali, kavga uzaikca savasi para kazanir!

26.03.2020

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

SON DAKİKA