21 Nisan 2012, Cumartesi

Karısına döndü!

Ablacığım 25 yaşındayım ve elli yaşında bir adamla aşk yaşadım. Şimdi o yuvasına döndü ve ben perişan oldum. Evliliğini bitireceğini söylemişti ama beni yalnız bıraktı. Kimseyi gözüm görmüyor. Ondan başkasını kendime layık görmüyorum. Karısına mesaj attım, geri bile dönmedi. Bazı kadınların böyle gurursuzluklarından da nefret ediyorum. Rumuz: Hostes

Geçmiş olsun kızım! Evli adamların maceraları uğruna yuvalarını bozmayacağını bilmeliydin. Yanlış yapmışsın. Üstelik seni bu kadar üzen biri için bana layık demen de şaşırtıcı. Gerçek aşksa duyguların, anlayışla karşılarım ama sanmıyorum. Kaybetme duygusunu hırs yapmışsın. Artık gözünü aç lütfen. Hırs insana zarar verir unutma!

MASUM ŞEKİLDE SÜRER Mİ?
32 yaşında iki çocuk annesi bir kadınım. 7 yıllık evliyim ama kocamla hiç anlaşamıyoruz. Yaptığı baskılar yüzünden ondan nefret ediyorum. Ailem boşanmam durumunda beni kabul etmiyor. Yeni bir adamla tanıştım. Beni kocamdan daha iyi anlıyor. Bu arkadaşlık masum bir şekilde sürer mi? Rumuz: Tedirgin

Sendeki bu duygu boşluğuyla bu ilişki masum bir şekilde sürer mi? Büyük bir hataya adım atmak üzeresin. Ondan hoşlanmış olman çok normal, buna açtın. Ne kadar inkar etsen de zamanla bu arkadaşlığın boyutu değişecek. Sonra pişman olursun. Mutlu değilsen önce evliliğini bitirmelisin.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN