22 Nisan 2012, Pazar

Nefret ediyorum

Ablacığım, hayatımda sevebileceğim birini bulmadım ve erkeklerden nefret ediyorum! Maddi sıkıntılarım çok büyük. Bu yüzden maddi imkanı yüksek ve ama benden 21 yaş büyük bir adamla birkaç kez birlikte oldum. O şimdi benimle evlenmek istiyor. Aslında onu sevmiyorum ama parasına ihtiyacım var. Parası bana kalsın diye boşanmak için evlenmek istiyorum. Bu son çarem. Rumuz: Gönülsüz

Lütfen saçmalama! Böyle bir ruh halindeyken senin mümkün olduğunca sakin davranıp, dikkatli adım atman lazım. Hayatında maddi sıkıntıların olabilir, buna hak veriyorum ama hayat sana her zaman kurduğun hayallerini vermeyebilir. Sonra çok daha fazla üzülürsün. Böyle bir evlilik yapmayı sakın düşünme! Hayattan da ümidini kesme.

YANLIŞ OLAN BEN MİYİM?

Ablacığım 24 yaşındayım ve bakireyim. Hayatıma kimi soksam hepsi benden bakireyim diye ayrılıyor. Çevremde bakire olmayan arkadaşlarımın nikahlarına giderken, ben de mi bir yanlış var diye düşünmeye başladım. Bu erkekler bakire kız istemiyor. Rumuz: Masum

Sevgili kızım sen doğru kişiyi bulamamışsın bu yüzden bu düşüncelere kapılıyorsun! Sakın çevrendekilere ve onların yanlışlara özenip, tabularını yıkmaya kalkma. Sen namusunu önce kendin için korumalısın. Bunun değerini bilen biri hiç ummadığın anda karşına çıkar.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN