29 Nisan 2012, Pazar

Bebeği bendenmiş

42 yaşında yalnız yaşayan bir beyim! Yeni evli bir kadınla aşk yaşıyorum. Hamile olduğunu söylediğinde yıkıldım! Bebeğinin benden olduğunu iddia ediyor. İşin kötüsü kocası yanımda çalışıyor. Her şeyi terk edip kaçasım geliyor. Eşini işten çıkartıp, aşkımı kalbime gömmek istiyorum ama canına kıymasından korkuyorum. Çünkü sağlıklı değil! Rumuz: Hasan
Ben bu duygunun aşk olduğunu sanmıyorum. Aşk zarar vermez. Zararı hep kendi üstlenir. Sen heyecan yaşayıp, sonra da bu kıskaçtan nasıl kurtulabilirimin hesabını yapıyorsun. Aslında şimdi en doğrusu bu. Ama biraz geç kalmışsın ne yazık ki. Yaşananlara ben de çok üzgünüm. Umarım hamileyim haberi bir blöften ibarettir. Onları bırakıp uzaklaşmak en doğrusu olacaktır.

BABAM EVDEN KOVDU
Ablacığım, ünlü bir işadamının oğluyum. Babam evde sevgilileriyle sürekli parti düzenliyor. Onlardan biriyle çok içkiliyken birlikte olduk. Sonra bunu babamla paylaştım. Beni evden kovdu. Para da vermiyor. Rumuz: Cankat
Babana saygıda kusur etmeni asla tavsiye etmem ama sana yanlış gelen bir şeyler varsa, çevresini kabul etmek zorunda da değilsin. Baba olmak demek, kusursuz yaşamak anlamına gelmez. Herkes hata yapabilir. Önemli olan bunların tekrarlanmaması. Düşe kalka doğruyu öğreneceksin. Mutluluğu biraz da kendin yarat.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN