19 Ocak 2010, Salı

Helin'den sonra sıra Zehra da mı?

Hülya Avşar sadece sormakla kalmıyor bu aralar. Bir de jüri üyeliği yapıyor... Acun Ilıcalı'nın yetenek avcılarından biri de Avşar kızı... Ali Taran ve Acun Ilıcalı ile birlikte 'evet, hayır' oynuyor. Bu hafta İzmir Ege Üniversitesi'nde yetenek avına çıkan Hülya Avşar, yine bir densizliğe imza attı. Yarışmacılardan Devin Noyan'ı keyifle izleyen Avşar, 14 yaşındaki gence 'evet' diyerek ikinci tura çıkardı. Ardında da Devin'e çok yakışıklı olduğunu söyledi. Sonra da ekledi, 'Kızım Zehra da burada...'
Anlaşılan o ki, kardeşi Helin'i medya maymunu yapmak Hülya Avşar'a yetmedi. Sıra ergenlik çağına giren kızı Zehra Çilingiroğlu'na geldi. Birkaç yıl önce kızının yanında sorulan sorular yüzünden bile gazetecilere savaş açan Hülya Avşar, pek bir rahatlamış. Sempatik esprilerle (!) kızını ekrana getirmekten zevk alır olmuş. Ne diyelim gündemde kalmak uğruna her yol Roma!
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN